Pozycjonowanie
Get Adobe Flash player

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

O Kampaniach wizerunkowych

„Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie.” 

Dale Carnegie

Jeśli są Państwo zainteresowani zwiększeniem świadomości o Państwa marce, polecamy kampanie wizerunkowe (bannerowe) na znanych serwisach internetowych.

Kampanie wizerunkowe służą głównie zwiększeniu rozpoznawalności marki na rynku, a tym samym wzrost zainteresowania, zaufania i oczywiście sprzedaży. Wszystkie kampanie wizerunkowe dążą do osiągnięcia słynnego efektu AIDA czyli zwrócenia uwagi, wywołania zainteresowania, chęci posiadania i oczywiście zakupu. Taki również cel stawiamy sobie zawsze na pierwszym miejscu, planując dla Państwa kampanie wizerunkowe.

W Internecie kampanie wizerunkowe są znacznie bardziej rozbudowane niż w tradycyjnych mediach, ponieważ umożliwiają na łączenie grafiki, dźwięku, tekstu i interakcji z odbiorcą. Tym samym kampania musi odnosić się do emocji, zainteresowań, wykształcenia i upodobań odbiorcy. Kampanie wizerunkowe opierają się na reklamie zwanej potocznie displayową lub powierzchniową, czyli na wynajmowaniu pewnej powierzchni reklamowej na konkretnym portalu.

Targetowanie reklam:
Jednym z największych plusów reklamy internetowej jest możliwość targetowania kampanii reklamowych na ściśle określone grupy docelowe. Pierwszą i najprostszą formą jest dobór odpowiednich serwisów, pasujących tematycznie do profilu naszych odbiorców. W taki sam sposób jak reklamy są kierowane do odpowiednich czytelników prasy. Internet daje jednak również inne metody określania grupy docelowej jak geotargetowanie – określanie regionu na którym ma się wyświetlać dana reklama oraz Targetowanie behawioralne – które pozwala na wybór grupy docelowej według wieku, płci, dochodów, zainteresowań i wielu innych czynników.

 Korzyści kampanii wizerunkowej:
 - budowanie świadomości marki
 - wzrost ruchu na stronie/potencjalnych klientów
 - zwiększenie świadomości marki
 - efekt brandingowy

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai