Pozycjonowanie
Get Adobe Flash player

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

Ceny

„Śmierć klasycznej reklamy? Nic podobnego! Reklama będzie zawsze. W telewizji, radiu, prasie, na billboardach, w internecie, na poczcie i nawet w toaletach.”

Philip Kotler - ekonomista amerykański

Modele rozliczeń

CPM – cost per mill (cena za 1000 wyświetleń)
Model polega na rozliczaniu za wyświetlenia reklamy odbiorcom. Stosowany jest w kampaniach, które mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, a niekoniecznie wejścia na stronę lub bezpośrednią akcję w postaci wypełnienia formularza lub sprzedaży. W modelu CPM istnieje możliwość ograniczenia ilości wyświetleń konkretnemu odbiorcy np. do 3 wyświetleń. Ograniczenie to nazywane jest cappingiem.

CPC – cost per click (cena za kliknięcie)
Model polega na rozliczaniu za kliknięcia w reklamę. Stosowany jest w kampaniach, które mają na celu zwiększenie ruchu na stronie internetowej, do której kieruje reklama. W przypadku tej formy reklamy stosowane są często ograniczenia miejsc na portalach, nie wszędzie można stosować tego typu kampanie. Zaletą tego typu reklam jest to, że powodują one również bardzo dużą ilość wyświetleń, za które klient nie płaci, ponieważ płatne są tylko i wyłącznie kliknięcia.

CPA – cost per action (cena za wywołanie akcji)
Model polega na rozliczaniu za wywołanie konkretnego działania na stronie reklamodawcy. Może być to sprzedaż produktu, rejestracja w serwisie lub wypełnienie formularza kontaktowego. Najczystsza forma rozliczania za efekt czyli performance marketingu. Reklama tego typu wymaga odpowiednio przygotowanej strony, na którą trafia klient po kliknięciu w reklamę (landing page), aby kierowała bezpośrednio do oczekiwanego działania i tym samym zwiększała konwersję kampanii. Przygotowanie tego typu kampanii wymaga przeprowadzenia niewielkiej kampanii próbnej, w celu ustalenia efektywności miejsc docelowych oraz stawki za osiągnięcie celu.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy kampanię wizerunkową do budżetu Klienta. Każda oferta jest tworzona indywidualnie.

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai