Pozycjonowanie

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

Coś o Social Media ... czyli Prowadzenie Fanpage na Facebooku i nie tylko

„Niezależnie od tego, w jakiej pracujesz branży wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych do nawiązania kontaktu z Klientami.”  

Jim McCann, CEO 1-800-Flowers.com

Social Media nazywamy wszystko co jest związane z portalami społecznościowymi, forami internetowymi ale także blogo i video sferą. Nasza agencja jednak dzieli te działania na 2 gałęzie:

  1. Social Media Marketing, prowadzenie i administrowanie profilem na Facebook Warszawa, Google+ czy Instagram.
  2. Marketing Szeptany, który prowadzimy w blogo - video sferze i na forach internetowych.

Serwisy, portale internetowe gromadzą wokół siebie ludzi i tworzą tak zwane media społecznościowe. To niezwykle korzystne dla firm, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć ilość odwiedzin na swojej witrynie czy też dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów a co za tym idzie zwiększyć swoje zyski.
 

Główną cechą serwisów społecznościowych jest generowanie przez użytkowników treści, dzielenie się nią z innymi, dlatego tak ważny jest kontent, którym wypełniamy profil naszej firmy czyli fanpage.

Dzięki social media marketingowi skupiamy wokół marki, firmy czy produktu konsumentów, liderów opinii, pracowników – dlatego trzeba być tam gdzie oni, wykorzystując możliwość nawiązania interakcji z konsumentem (budowania więzi).
 

Dynamika, duża interaktywność mediów społecznościowych wymaga kreatywności – nowych dotychczas niestosowanych pomysłów i rozwiązań. Rozwiązania, które dostarczamy są za każdym razem innowacyjne, oryginalne i dostosowane do branży, w której prowadzimy działania - nie możemy pozwolić na znudzenie potencjalnych Klientów marki czy produktu. Każde działania w social media opieramy na nowych i kreatywnych pomysłach, rozłożonych odpowiednio w czasie. Tylko długo falowe i innowacyjne myślenie może zagwarantować sukces w social media.

Korzyści z obecności w Social Media:
- budowanie wizerunku nowoczesnej firmy
- nawiązanie dwukierunkowej komunikacji
- dostęp do informacji/promocji/produktów na bieżąco
- wzrost świadomości marki
- wzrost wizyt na stronie
- stworzenie więzi z klientami-interakcje
- poznanie oczekiwań i opinii klienta
- duże grono odbiorców
- niski koszt

 

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai