Pozycjonowanie

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

Strony www

Strona www to nie tylko koncepcja, grafika, zdjęcia, teksty... jest to „oblicze firmy w Internecie”, które musi żyć i wymaga naszej uwagi (aktualności, nowości), musi dobrze się prezentować (grafika), być mądre (przemyślane treści), przyjazne (seo friendly) i zorganizowane (nawigacja).

 

A my wiemy jak to wszystko połączyć !

Poza tworzenie stron www wykonamy także system zarządzania treścią (CMS), bez którego strona pozostaje przeważnie bierna (nieuaktualniana). To on tchnie życie w Państwa stronę www; pozwoli  w bardzo prosty sposób na dodawanie aktualności, szybkie zmiany cen, nowości lub promocji w Państwa ofercie.

Dodamy aplikacje typu fora dyskusyjne, galerie plików i zdjęć, po to, aby  strona spełniła oczekiwania Państwa, a przede wszystkim Użytkowników Państwa strony www.

A jeśli postanowią Państwo sprzedawać przez Internet – wykonamy  sklep internetowy o funkcjonalności i wyglądzie,  ale przede wszystkim sprzedaży, która przerośnie Państwa oczekiwania. Jeśli uznają Państwo, że warto prowadzić dyskusje na temat firmy, jej usług, produktów na łamach Bloga, pomożemy   go stworzyć, zrozumieć jego specyfikę, wykorzystać jego potencjał. 

Nie zostawimy strony samej sobie, otoczymy ją opieką, rozreklamujemy (marketing w wyszukiwarkach),   spopularyzujemy (social media, kampanie wizerunkowe) i uczynimy wiarygodną (marketing szeptany).

Pozwól nam pracować na  sukces w Internecie!

 

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai