Reklama na YouTube - BlueVision
22 423 11 11

działania naYouTube

YouTube jest to największy serwis z filmami video i przy okazji druga obok Google wyszukiwarka na świecie. 

Dlaczego warto reklamować się na YouTube?

Już ok 90 % klientów sklepów uznaje video za użyteczne przy zakupie produktów. Na YouTube internauci szukają często odpowiedzi na pytania dotyczące np: danego produktu zanim go kupią lub np: zabiegu medycznego zanim na taki się zdecydują – w ten sposób mogą trafić na Twój filmik i szybciej podjąć decyzję o zakupie Twojego produktu lub zdecydować się na zabieg w Twojej klinice uznając, że jesteście w tym zakresie profesjonalistami.

Firmy posiadające kanał na YouTube postrzegane są często jako bardziej profesjonalne i wzbudzają dużo większe zaufanie wśród potencjalnych klientów.

Ogromną zaletą prowadzenia kanału na YouTube jest to, że serwis ten nie pobiera żadnych opłat za dodawanie filmów związanych z Twoją firmą. Jedyny koszt jaki ponosisz to stworzenie takiego filmu (zazwyczaj są to krótkie filmiki z wypowiedzią) lub ewentualnie jego dodatkowa promocja (np: za pomocą systemu Google Ads). Ale samo dodanie i publikowanie filmu nic nie kosztuje !

Filmy wrzucane na kanał na YouTube można także wykorzystać na innych profilach social media jak np: na Facebook oraz na stronie internetowej wzbogacając w ten sposób content odpowiadający na pytania internautów odnośnie Twojej firmy/produktu oraz wpływający korzystnie na pozycje Twojej strony w Google.

0 mln
subskrybcji
0 %
aktywności z urz. mobilnych
0 mld
filmików oglądanych każdego dnia
Co możemy dla Ciebie

zrobić na YouTube?:

  • nagrać filmik lub kilka filmików (w Twojej firmie) zapewniając odpowiednie oświetlenie i sprzęt i służąc doradztwem w kwestii merytorycznej (zalecamy filmiki krótkie, proste, nie wymagające wielkiego przygotowania z Twojej strony – nie obawiaj się,  nie musisz być profesjonalnym aktorem aby opowiedzieć o swojej firmie lub produkcie – pomożemy aby taki film spełnił Twoje oczekiwania i przyniósł Twojej firmie nowych klientów!)
  • zmontować film (dodajemy np: logo, nazwisko osoby wypowiadającej się na dany temat, tytuł filmu)
  • stworzymy Twój kanał na YouTube
  • dodamy filmy na Twój kanał z odpowiednim opisem, linkiem do strony, hashtagami
  • wypromujemy film za pomocą Google Ads, dodamy go na Twoim profilu na Facebooku oraz na Twojej stronie www jeśli jest na to odpowiednie miejsce
Ile kosztują działania na

YouTube i stworzenie filmu?

Jak w przypadku wielu innych działań związanych z marketingiem internetowym nie ma stałego cennika bo wszystko zależy od długości filmu, strategii działania, i dalszej promocji.

Koszt nagrania filmu + montażu zaczyna się od 480 zł netto (nagranie na terenie Warszawy i okolic).

Promocja, podobnie jak w przypadku innych kampanii w Google Ads – budżet zależy od założeń klienta (kampanie tworzymy od min 700 zł netto miesięcznie, koszt obejrzenia filmu to zazwyczaj kilkadziesiąt groszy).

zadzwoń, w 10 minut wszystko omówimy:
601 989 900
lub napisz do nas:
Scroll to top