Agencja Marketingowa I Agencja Interaktywna Warszawa - Blue Vision
22 423 11 11

historia bluevision

Najtrudniej mówi się o samym sobie...

Dlatego historię naszej agencji interaktywnej Blue Vision przedstawimy w dużym skrócie.

Jeśli jednak chcą nas Państwo poznać lepiej – zapraszamy na spotkanie przy dużej kawie !

Google - Mountain View - 2006 rok

Jak to było?

Blue Vision Internet Marketing (Agencja Marketingowa Warszawa) powstało w 1999 roku kiedy internet w Polsce był dopiero w fazie rozwoju – tak, tak byliśmy JEDNYMI Z PIERWSZYCH – tym faktycznie lubimy się chwalić, widząc jak wiele agencji powstało w ostatnich 5 latach…wykonane wtedy przez nas projekty obecnie nas bawią, ale wiadomo każdy uczy się na błędach:).

Od początku stawialiśmy na usługi związane z wykorzystaniem internetu do celów promocji i informacji dla biznesu – przeczuwaliśmy, że internet ma szansę na niesamowity rozwój w Polsce – NIE MYLILIŚMY SIĘ! Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie marketingu internetowego. Oferujemy działania z zakresu SEM, SEO (czyli pozycjonowanie stron www oraz linki sponsorowane – Google Ads), Social  Media i tworzenia stron i sklepów internetowych.

Wiedzę też mamy!

Niektórzy z nas tajniki tej branży zgłębiali na studiach o kierunku Marketing Internetowy, inni na specjalistycznych szkoleniach, a pojedyncze przypadki także w Stanach Zjednoczonych:), dzięki czemu mamy nieco odmienne spojrzenie na internet niż inne polskie firmy.


Internet widzimy globalnie, przede wszystkim jako narzędzie, dzięki któremu nasi Klienci mogą zarabiać. Wiemy natomiast, że w tej branży wiedza, przebyte szkolenia i certyfikaty to nie wszystko – liczy się kreatywność i pasja!

Bez ochów i achów!

Naszym Klientom pomagamy, doradzamy i staramy się tłumaczyć wszystkie wątpliwości z zakresu marketingu internetowego w sposób prosty i przejrzysty – często bez fachowego nazewnictwa, bo uważamy, że najważniejsze jest nasze zaangażowanie i sukces Klienta, a nie rzucanie typowymi hasłami marketingowymi. Zamiast używać w koło epitetów w stylu CO TO NIE MY! koncentrujemy się na efektach, jakie naszym Klientom przynoszą wykonywane przez nas usługi.

 

jesteśmy już

20 lat na rynku !

Wiemy, że aby zostać liderem w tej branży czeka nas jeszcze dużo pracy i pewnie także potknięć. Ale wierzymy w nasze umiejętności i zapał do zadań z zakresu e-marketingu. Cieszymy się, że marketing internetowy jest dla nas także zabawą – wiemy, że to pomaga przy realizacji także tych najtrudniejszych projektów.

To co nas zdecydowanie wyróżnia na tle innych agencji to STAŁY ZESPÓŁ – część naszych pracowników pracuje z nami od prawie 15 lat!

Blue Vision – Agencja Interaktywna Warszawa  tworzymy nie tylko my, ale także nasi Klienci. To dzięki Wam zdobywamy wiedzę i możemy rozwijać nasze umiejętności. – Dziękujemy!

Scroll to top