Kampanie w Gmail - BlueVision
22 423 11 11

kampanie w Gmail

GMAIL to najpopularniejszy na świecie system pocztowy, który należy do Google (w Polsce z poczty Gmail korzystało ponad 8 milionów użytkowników – wg Gemius).

System Google Ads pozwala nie tylko na dodanie Twoich reklam do wyszukiwarki Google czy do stron partnerskich Google, ale także właśnie do programu pocztowego Gmail, do którego tysiące Polaków wchodzi po kilka razy dziennie.

Jak tworzymy

kampanie w Gmail?

Aby Twoja reklama była widoczna w GMAIL tworzymy kampanię w Google Ads, a w niej specjalne dedykowane treści reklamowe, które przypominają normalne maile, tyle, że w tym przypadku są one z reklamą Twojej firmy.

Takie reklamy możemy kierować po tematach, słowach kluczowych, płci czy zainteresowaniach odbiorców i trafiać w ten sposób do osób, które są konkretnie zainteresowane Twoim produktem/usługą. 

Twoja reklama w najpopularniejszym

systemie pocztowym na świecie !​

Ile kosztuje

kampania w Gmail?

Płatność za taką formę reklamy pobierana jest za kliknięcie (podobnie jak w innych formach reklam z Google Ads). Nasi klienci w kampanii gmailowej płaca najczęściej kilkadziesiąt groszy za jedno kliknięcie (czyli przejście na stronę www).

zadzwoń, w 10 minut wszystko omówimy:
601 947 700
lub napisz do nas:
Scroll to top