22 423 11 11

Firma bluevision?

To nie firma, to ludzie.

Wojtek

Właściciel Blue Vision Internet Marketing

Stworzył Blue Vision Internet Marketing oraz IP tourism i do dziś  zarządza tymi markami. 

Dla niego, od 1999 roku, wszystko co związane z internetem jest prawdziwą pasją. Potrafi nocami tworzyć prezentacje multimedialne, wprowadzać zmiany na naszych serwisach lub po prostu czytać o nowościach w tej branży, które potem wdraża wraz z zespołem.

Dlatego pracowników BV  nie dziwią już maile od szefa z godziną wysyłki: 4 w nocy. Poza marketingiem internetowym w wolnych chwilach zajmuje się fotografią, nowymi technologiami, a także turniejami w badmintona lub w kości.

Nie lubi przegrywać.

Iwona

Manager, Account Manager

Od 2005 roku zajmuje się w Blue Vision zarządzaniem oraz obsługą klienta w zakresie: webdesign, kampanii w Google Ads, działań SEO i Social Media.

Kilkakrotnie zdawała Międzynarodowe Egzaminy ze znajomości Google Ads i uzyskała status Wykwalifikowanego Profesjonalisty Google. Brała także udział w szkoleniach organizowanych przez Google i  Google Adwords Seminar Leader oraz w szkoleniach z zakresu Social Media.

Od zawsze perfekcjonistka – nie lubi głupich błędów, niedokładnie wykonanej pracy, braku przecinków i braku planu na kolejny dzień.

Prywatnie uwielbia podróże (czym dalej i bardziej dziko, tym lepiej)  oraz serialowe seanse z Netflix.

Natalia

Account Manager

Najnowszy nabytek naszego zespołu. W Blue Vision zajmuje się obsługą klienta w zakresie: webdesign, kampanii w Google Ads, działań SEO i Social Media. Z wykształcenia dziennikarz specjalizujący się w marketingu i public relations.

Praca dyplomowa na temat wizerunku medialnego osoby publicznej. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w lokalnym radiu, kolejne w warszawskim polityczno-społecznym tygodniku.

Praca w marketingu internetowym to nowy rozdział w jej karierze zawodowej. Od zawsze interesowała się psychologią, metodami manipulacyjnymi oraz kreowaniem wizerunku. 

Lubi podejmować nowe, nieszablonowe projekty.

Magda

Public Relations Manager

Odpowiada za działania marketingowe i PR serwisów turystycznych.

Z wykształcenia hotelarz – praca dyplomowa na temat promocji hotelowej w Internecie. Po studiach rzucona na głęboką wodę do działu reklamy jednego z czołowych dzienników. Tam nauczyła się pokory i dystansu do samej siebie. Kilka lat pracowała w działach marketingu i reklamy różnych wydawnictw, m.in. magazyn dla Korpusu Dyplomatycznego.

Niepokorna, uparta, barania dusza. Nie ma w jej słowniku pojęć “nie da się”, “to nie możliwe”. Jest w stanie sprzedać piasek na pustyni. “Zły policjant” w negocjacjach.

Największy choleryk w firmie, szybko wybucha, ale równie szybko mija jej złość i potrafi się przyznać do błędu.

Właścicielka największego zoo w firmie.

Rafał

SEO Manager

W Blue Vision główny specjalista od SEO i tworzenia zaplecza pod pozycjonowanie.

Od ponad 10 lat zajmuje się pozycjonowaniem w Google małych, lokalnych biznesów jak i dużych zaawansowanych  sklepów internetowych. Jako ekspert SEO każde działanie rozpoczyna od dogłębnej analizy konkurencji, branży i strony internetowej klienta. Zawsze podkreśla, że podstawą SEO jest dobry content na stronie www.

Optymista do granic możliwości. Nie znosi się kłócić, za to kocha wyżywać się na internetowych strzelankach w domowym zaciszu. Dawniej Pan od sterylizacji narzędzi chirurgicznych. 

 

Łukasz

Web Designer

Od kilku lat współpracuje z BV w zakresie tworzenia bannerów i stron www, szczególnie opartych na  WordPress.

Uwielbia tworzyć projekty graficzne i nietypowe ilustracje, a przed stworzeniem każdej grafiki bardzo dokładnie analizuje branżę i założenia klienta,  tak aby tworzony banner czy strona internetowa przyniosły klientowi jak najwięcej korzyści.

Niezwykle dokładny i konkretny.

Po godzinach jego nowym hobby stała się zabawa z malutką  córką, majsterkowanie oraz dobre gry internetowe. 

Basia

Content Writer

Absolwentka filologii polskiej i socjologii.

Jej specjalnością jest webwriting, czyli pisanie do Internetu. 

Lekkie pióro łączy ze znajomością zasad SEO. Pisze w sposób przyjazny dla czytelnika.

Pisanie jest jej pasją, dlatego swoją pracę wykonuje z niekłamaną przyjemnością.  

W wolnych chwilach podróżuje, zgłębia tajniki kuchni wegetariańskiej i zaczytuje się w powieściach kryminalnych.

Wielka miłośniczka kina.
Scroll to top