O nas - BlueVision
22 423 11 11

Firma bluevision?

To nie firma, to ludzie.

Wojtek

Właściciel Blue Vision Internet Marketing

Ponad 20 lat temu stworzył Blue Vision Internet Marketing oraz IP tourism.

Niezmiennie od wielu lat, jego pasją jest wszystko co związane z e-marketingiem i multimediami.

Poza marketingiem internetowym w wolnych chwilach zajmuje się fotografią, nowymi technologiami, a także turniejami w badmintona lub w kości.

Nie lubi przegrywać.

Iwona

Manager, Account Manager

Od 2005 roku zajmuje się w Blue Vision zarządzaniem oraz obsługą klienta w zakresie: webdesign, kampanii w Google Ads, działań SEO i Social Media.

Kilkakrotnie zdawała Międzynarodowe Egzaminy ze znajomości Google Ads i uzyskała status Wykwalifikowanego Profesjonalisty Google. Brała także udział w szkoleniach organizowanych przez Google i  Google Adwords Seminar Leader oraz w szkoleniach z zakresu Social Media.

Prywatnie uwielbia podróże – czym dalej i bardziej dziko, tym lepiej !

Magda

Public Relations Manager

Odpowiada za działania marketingowe i PR serwisów turystycznych.

Z wykształcenia hotelarz – praca dyplomowa na temat promocji hotelowej w Internecie. Po studiach rzucona na głęboką wodę do działu reklamy jednego z czołowych dzienników. Tam nauczyła się pokory i dystansu do samej siebie. Kilka lat pracowała w działach marketingu i reklamy różnych wydawnictw, m.in. magazyn dla Korpusu Dyplomatycznego.

Niepokorna, uparta, barania dusza. Nie ma w jej słowniku pojęć “nie da się”, “to nie możliwe”. Jest w stanie sprzedać piasek na pustyni. “Zły policjant” w negocjacjach.

Największy choleryk w firmie, szybko wybucha, ale równie szybko mija jej złość i potrafi się przyznać do błędu.

Właścicielka największego zoo w firmie.

Marek

Grafik/Programista

Tworzy strony www, sklepy www, jak i aplikacje dedykowane. Programista aplikacji webowych z wieloletnim doświadczeniem. W roku 2003 bronił pracę licencjacką o tematyce: „Wykonanie portalu internetowego z wykorzystaniem PHP i MySQL” w roku 2005 bronił pracę magisterską również z aplikacji webowych wykorzystujących technologie PHP, MySQL, Smarty, .js. W zespole Blue Vision od roku 2010r.

Przez 18 lat tworzenia aplikacji webowych miał przyjemność współpracować z małymi jak i dużym, popularnymi firmami/markami dla których tworzył dedykowane rozwiązania.

Przeglądanie nowych stron zawsze zaczyna od CTRL+U. Na co dzień mąż i tata dwóch synów. W wolnym czasie uczy się nowych technologii, rozwijając swoje umiejętności. 

Po pracy mocno zaangażowany w rozwój sportowy swoich dzieci.

Łukasz

Web Designer

Od kilku lat współpracuje z BV w zakresie tworzenia bannerów i stron www, szczególnie opartych na  WordPress.

Uwielbia tworzyć projekty graficzne i nietypowe ilustracje, a przed stworzeniem każdej grafiki bardzo dokładnie analizuje branżę i założenia klienta,  tak aby tworzony banner czy strona internetowa przyniosły klientowi jak najwięcej korzyści.

Niezwykle dokładny i konkretny.

Po godzinach jego nowym hobby stała się zabawa z malutką  córką, majsterkowanie oraz dobre gry internetowe. 

Czarek

Grafik/Programista

Od lat działa wspólnie z Blue Vision w niemal każdym zakresie związanym z internetem – od kreacji graficznych i projektowania layoutów, do całościowo opracowanych, w pełni funkcjonalnych stron i sklepów. HTML, Javascript, PHP to codzienność. WordPress, Joomla, PrestaShop? Także bez problemu.

Po pracy chętnie odwiedzi jakiś zamek, pogra w kosza, albo pojeździ na rowerze. W dowolnej kolejności. 

A najchętniej przeprowadziłby się do Czech

Basia

Content Writer

Absolwentka filologii polskiej i socjologii.

Jej specjalnością jest webwriting, czyli pisanie do Internetu. 

Lekkie pióro łączy ze znajomością zasad SEO. Pisze w sposób przyjazny dla czytelnika.

Pisanie jest jej pasją, dlatego swoją pracę wykonuje z niekłamaną przyjemnością.  

W wolnych chwilach podróżuje, zgłębia tajniki kuchni wegetariańskiej i zaczytuje się w powieściach kryminalnych.

Wielka miłośniczka kina.

Robert

Specjalista SEO

Doświadczony specjalista SEO, działający zgodnie z zasadami White Hat SEO.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od pozycjonowania małych i średnich firm. Dzisiaj z powodzeniem zdobywa ruch i pozycje także dla wszelkiej wielkości sklepów internetowych oraz klientów grup medialnych.


Prywatnie szczęśliwy tata szalonego kilkulatka.
W weekendy i wolne dni (w miarę możliwości) pogrąża się w hobby którym jest turystyka po Polsce, motocykl i turystyka motocyklowa.

Artur

Specjalista SEO

Od wielu lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych – zarówno sklepów internetowych, stron usługowych, jak i tematycznych serwisów. Zajmując się SEO kieruje się indywidualnym podejściem, dostosowując rozwiązania do potrzeb klienta.
 
Satysfakcja w pracy to dla niego  przede wszystkim widoczne efekty. To także sama droga do celu, rozmowy z klientami, ustalanie procesu. Za każdym razem wygląda to inaczej.
 
Co poza pracą? Wiele  zainteresowań Artura związanych jest z komputerami i Internetem, dlatego z łatwością przychodzi mu zdobywanie nowych informacji. Jak nie komputery to motoryzacja, sport i… gady. Ma także dwie małe córki i to wokół nich kręci się teraz jego świat 🙂

Paula

Copywiriterka

Od 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym, w szczególności budowaniem wizerunku firmy w sieci. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz administracji.

Uwielbia czytać, pływać, jej pasją jest też szeroko pojęte DIY ( zwłaszcza decoupage).

Laura

Specjalistka ds Social Media, Copywriterka

Copywriterka i social media managerka już od niemal 5 lat. Przeszła wielotygodniowy kurs dotyczący prowadzenia kont w mediach społecznościowych i pomyślnie zdała egzamin. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia i studentka ostatniego roku studiów medycznych. Od zawsze związana z pisaniem i zamiłowaniem do tworzenia. 

W naszej firmie zajmuje się czarowaniem ciekawych postów i interesujących grafik. Prywatnie uwielbia pilates i wyszukiwanie najnowszych nowinek ze świata internetu.

Scroll to top