22 423 11 11

Firma bluevision?

To nie firma, to ludzie.

Wojciech

Właściciel Blue Vision Internet Marketing

Stworzył Blue Vision Internet Marketing oraz IP tourism i do dziś dzielnie zarządza tymi markami. 

Dla niego, od 1999 roku, wszystko co związane z internetem jest prawdziwym hobby. Potrafi nocami tworzyć prezentacje multimedialne, wprowadzać zmiany na naszych serwisach lub po prostu czytać o nowościach w tej branży. 

Dlatego pracowników BV nie dziwią już maile od szefa z godziną wysyłki: 4 w nocy:) Poza marketingiem internetowym w wolnych chwilach zajmuje się fotografią, nowymi technologiami, a także turniejami w badmintona. Dzień zaczyna, i często też kończy, kawą. 

Jest szefem wymagającym, ale też wyrozumiałym. A gdy atmosfera w firmie jest napięta siada z pracownikami na korytarzu i gra w piłkarzyki lub w kości. 

Nie lubi przegrywać.

Iwona

Manager, Account Manager

Od 2005 roku zajmuje się w Blue Vision zarządzaniem, planowaniem rozwoju firmy i wdrażaniem tegoż planu oraz obsługą klienta w zakresie: webdesign, kampanii CPC, działań SEO w Google.pl, Social Media oraz działań e-PR. Jak twierdzi – dla niej marketing internetowy to nie tylko praca ale także pasja.

W 2007, 2009 oraz 2011 zdała Międzynarodowy Egzamin ze znajomości Google Adwords i uzyskała status Wykwalifikowanego Profesjonalisty Google. Brała także udział w szkoleniach organizowanych przez Google Adwords Seminar Leader.

Od zawsze perfekcjonistka – nie lubi głupich błędów, niedokładnie wykonanej pracy, braku przecinków, i braku planu na kolejny dzień. Czasem krzyknie, pogoni do pracy, ale potrafi też pochwalić i podzielić się czekoladą:)

Prywatnie uwielbia podróże oraz błogie lenistwo na kanapie oglądając głupie babskie programy, ze szklanką ulubionego Malibu w ręku.

Najdziwniejsza praca jaką wykonywała? – monitoring ustawienia mleka na półkach w sklepach Społem.

Marta

Account Manager

Od 2002 roku pracuje w Blue Vision. Jako Account Manager ma wiedzę w zakresie: tworzenia stron www, kampanii CPC, działań SEO w Google.pl oraz tworzenia aplikacji internetowych. Strażniczka naszego serwera – pilnuje i tworzy ftpy, przekierowania, aliasy i inne tym podobne.

Zdała następujące egzaminy z zakresu marketingu internetowego:  -2010, 2011, 2012, 2013 r. – podstawowy Egzamin ze znajomości Google Adwords;     -2011, 2012, 2013 r. – zaawansowany Egzamin z reklamy w sieci wyszukiwania i uzyskała status Wykwalifikowanego Profesjonalisty Google;    -2011 r. – Google Analytics Individual Qualification Exam – z umiejętności zaawansowanej obsługi programu Google Analytics.

Twarda sztuka. Hobbystycznie pastwi się nad Grześkiem, którego ciśnie jak cytrynę…. o pozycjonowanie stron.  

Lubi żeglowanie i podróże.

Magda

Public Relations Manager

Odpowiada za działania marketingowe i PR serwisów turystycznych.

Z wykształcenia hotelarz – praca dyplomowa na temat promocji hotelowej w Internecie. Po studiach rzucona na głęboką wodę do działu reklamy jednego z czołowych dzienników. Tam nauczyła się pokory i dystansu do samej siebie. Kilka lat pracowała w działach marketingu i reklamy różnych wydawnictw, m.in. magazyn dla Korpusu Dyplomatycznego.

Niepokorna, uparta, barania dusza. Nie ma w jej słowniku pojęć “nie da się”, “to nie możliwe”. Jest w stanie sprzedać piasek na pustyni. “Zły policjant” w negocjacjach.

Największy choleryk w firmie, szybko wybucha, ale równie szybko mija jej złość i potrafi się przyznać do błędu.

Właścicielka największego zoo w firmie. 🙂

Natalia

Account Manager

Najnowszy nabytek naszego zespołu. Z wykształcenia dziennikarz specjalizujący się w marketingu i public relations.

Praca dyplomowa na temat wizerunku medialnego osoby publicznej. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w lokalnym radiu, kolejne w warszawskim polityczno-społecznym tygodniku.

Praca w marketingu internetowym to nowy rozdział w jej karierze zawodowej. Od zawsze interesowała się psychologią, metodami manipulacyjnymi oraz kreowaniem wizerunku. 

Lubi podejmować nowe, nieszablonowe projekty.

Rafał

SEO Manager

W Blue Vision mistrz pozycjonowania i tworzenia zaplecza pod pozycjonowanie.

Urodzony morderca? Nie ! Łagodny jak baranek, muchy by nie skrzywdził…Zawsze ponadpunktulany rano i popołudniu – daje przez to dobry przykład innym pracownikom.

Optymista do granic możliwości. Nie znosi się kłócić, za to kocha wyżywać się na strzelankach w domowym zaciszu. Dawniej Pan od sterylizacji narzędzi chirurgicznych. 

Opanowany…czasem tylko wypadnie mu monitor przez okno…;)

Scroll to top