22 423 11 11

tworzenie
Stron WWW Warszawa

W 1984 roku było 1000 urządzeń komputerowych, w 2008 było juz ich 1 000 000 000

autor nieznany

Strona www to nie tylko koncepcja, grafika, zdjęcia, teksty… jest to „oblicze firmy w Internecie”, które musi żyć i wymaga naszej uwagi (aktualności, nowości), musi dobrze się prezentować (grafika), być mądre (przemyślane treści), przyjazne (seo friendly) i zorganizowane (nawigacja).

A my wiemy jak to wszystko połączyć!

Poza tworzenie stron www wykonamy także system zarządzania treścią (CMS), bez którego strona pozostaje przeważnie bierna (nieuaktualniana). To on tchnie życie w Państwa stronę www; pozwoli  w bardzo prosty sposób na dodawanie aktualności, szybkie zmiany cen, nowości lub promocji w Państwa ofercie.

Dodamy aplikacje typu fora dyskusyjne, galerie plików i zdjęć, po to, aby  strona spełniła oczekiwania Państwa, a przede wszystkim Użytkowników Państwa strony www.

A jeśli postanowią Państwo sprzedawać przez Internet – wykonamy sklep internetowy o funkcjonalności i wyglądzie,  ale przede wszystkim sprzedaży, która przerośnie Państwa oczekiwania. Jeśli uznają Państwo, że warto prowadzić dyskusje na temat firmy, jej usług, produktów na łamach Bloga, pomożemy   go stworzyć, zrozumieć jego specyfikę, wykorzystać jego potencjał.

Nie zostawimy strony samej sobie, otoczymy ją opieką, rozreklamujemy (marketing w wyszukiwarkach),   spopularyzujemy (social mediakampanie wizerunkowe) i uczynimy wiarygodną (marketing szeptany).

Pozwól nam pracować na Twój sukces w Internecie!
Jak działamy w zakresie

tworzenia stron www?

W Blue Vision każdą stronę internetową tworzy kilka osób. Są to programiści, graficy, specjaliści ds marketingu, a także Nasi Klienci. Dlatego proces tworzenia strony internetowej dzielimy na etapy co pozwala nam na wykorzystanie wszystkich możliwości naszego zespołu.

 1. Analiza założeń Klienta oraz benchmarking
  W pierwszym etapie analizujemy założenia i cele Klienta, jego konkurencję oraz najnowsze trendy w branży Klienta. Celem tego etapu jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej strony. W tym miejscu możliwe jest dokładniejsze określenie kosztów projektu oraz czasu potrzebnego na jego realizację.
 2. Burza mózgów czyli Kreacja
  Jest to najważniejszy etap tworzenia każdej strony internetowej. Innowacyjny pomysł, zgodny z założeniami Klienta omówionymi w poprzednim etapie. Pomysł, który zatrzyma internautę na stronie, a co za tym idzie przyniesie korzyści właścicielowi strony.
  Bywa, że na ten etap poświęcamy najwięcej czasu, czasem najciekawsze pomysły powstają nie za firmowym biurkiem ale w drodze do domu lub w czasie zakupów w supermarkecie.
  Bez dobrego pomysłu na projekt kolejne etapy nie mogą być realizowane.
 3. Narysuj TO czyli Projekt graficzny
  Na tym etapie nasze pomysły przelewamy na plik “jpg” czyli tworzymy projekt graficzny strony głównej, podstron serwisu oraz pomysł na nawigację i przedstawiamy je Klientowi. Ponieważ są to projekty statyczne opisujemy także jakie będą elementy flashowe na stronie.
  Klient może zgłaszać swoje uwagi dotyczące projektu, a po jego zaakceptowaniu możemy przejść do kolejnych etapów.
 4. Wielka budowa czyli Kodowanie strony WWW
  Na tym etapie graficy i programiści współpracują ze sobą i wykonują prace prowadzące do utworzenia kolejnych elementów i aplikacji strony. Podczas programowania wykorzystuje się znane dostępne technologie zapewniające wysoki poziom jakości budowanego serwisu. To na tym etapie tworzymy elementy flashowe, składamy menu, oraz dodajemy np: interaktywne mapki.
  Często Klienci mają możliwość śledzenia wyników pracy zespołu na przygotowanym do tego celu miejscu na serwerze.
 5. Odpalanie dzieła czyli Wdrożenie
  Po zaakceptowaniu dzieła przez Klienta, wykonaną stronę internetową wdrażamy na naszym lub zewnętrznym serwerze. To Klient dokonuje wyboru odnośnie firmy hostingowej.
  W przypadku stworzenia systemu CMS do wykonanej strony www, przedstawiamy Klientowi instrukcję obsługi panelu administracyjnego. 
 6. Pod naszym skrzydłem czyli Opieka techniczna i marketingowa
  Po wdrożeniu wykonanej strony internetowej Klient ma określony czas na przedstawienie ewentualnych błędów technicznych, które od razu naprawiamy. Na kolejne miesiące każdy Klient może podjąć z nami współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści na stronie Klienta oraz promowaniu strony w wyszukiwarce Google.pl lub np: w Social Media.
  W przypadku problemów ze stroną internetową Klienta: POMAGAMY, DORADZAMY, DZIAŁAMY ! 
mamy na koncie kilkaset

stworzonych stron WWW

Ile kosztuje stworzenie

strony www?:

W przypadku tworzenie stron internetowych warszawa, sklepu czy aplikacji, podanie stałej ceny jest niemożliwe ponieważ do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a cena zależy od założeń Klienta, zaawansowania wykonywanej strony www lub aplikacji, czasu, który poświęcimy na dany projekt.

Przy tworzeniu każdej oferty cenowej dla Klienta pracują graficy, programiści oraz specjaliści ds marketingu. Dlatego stworzenie standardowego cennika w przypadku stron internetowych i aplikacji jest trudne. 

Najprostsze strony internetowe tworzymy od 1000,00 zł netto.

zadzwoń, w 10 minut wszystko omówimy:
601 989 900
lub napisz do nas:
Scroll to top