Działania na Instagramie - BlueVision
22 423 11 11

działania na Instagramie

Instagram jest obecnie jednym z najmocniej rozwijających się mediów społecznościowych (ponad 1 miliard użytkowników) dlatego nie można zapominać o tym miejscu planując działania marketingowe w sieci.

Dlaczego warto inwestować

w Instagram?

Miejsce to wyróżnia się bardzo dużym naciskiem na zdjęcia (czyli efekt wizualny), a współczesny użytkownik internetu obecnie głównie ogląda.

Instagram pozwala na zbudowanie pozytywnego i miłego wizerunku Twojej firmy w internecie właśnie dzięki dobrym, kolorowym i wzbudzającym pozytywne emocje zdjęciom/grafikom. 

Przy okazji Twoje posty mogą być świetną inspiracją dla użytkowników Instagrama (np: branża wnętrzarska) lub źródłem wiedzy (np: branża medyczna).

Dodatkowo dla sklepów internetowych Instagram udostępnił możliwość bezpośredniego przejścia na stronę produktu, który widzimy na zdjęciu (klikając w przycisk np: KUP TERAZ na Instagramie) co znacznie zwiększa konwersję z tego kanału w sklepach online.

0 mln
użytkowników w Polsce
0 %
użytkowników to kobiety
Jak działamy

na Instagramie?

  1. Założymy konto dla Twojej firmy na Instagramie jeśli go jeszcze nie masz
  2. Stworzymy odpowiednią strategię
  3. Dobierzemy odpowiednie treści + zdjęcia (nie martw się jeśli nie masz zbyt wielu zdjęć, wiemy jak sobie z tym poradzić)
  4. Dodamy korzystne hashtagi dzięki którym Twoje zdjęcie trafi do większej liczby odbiorców
  5. Odpowiemy na komentarze pod postami na Twoim profilu
Zbuduj pozytywny wizerunek Twojej firmy dzięki

ciekawym zdjęciom na Instagram.

Ile kosztuje prowadzenie

profilu na Instagramie?:

Zanim przystąpimy do sprządzenia wyceny kampanii marki w social media przeprowadzamy audyt. Na jego podstawie oceniamy sytuację marki w środowisku społeczności, planujemy strategię, dobieramy odpowiednie formy i narzędzia działania.

Profil na Instagram prowadzimy już od 700,00 – 800,00 zł netto miesięcznie. 

Jednak większość naszych klientów prowadzi u nas profil na Facebook i Instagram przez co kwota za Instagram jest wówczas dużo niższa (pakiet usług).

zadzwoń, w 10 minut wszystko omówimy:
601 947 700
lub napisz do nas:
Scroll to top