Pozycjonowanie

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

Historia Blue Vision

Najtrudniej mówi się o samym sobie... 

Dlatego hostorię naszej agencji interaktywnej przedstawimy w dużym skrócie. Jeśli jednak chcą nas Państwo poznać lepiej - zapraszamy na spotkanie przy dużej kawie!
 

Jak to było?


Blue Vision Internet Marketing (Agencja Marketingowa Warszawa) powstało w 1999 roku kiedy internet w Polsce był dopiero w fazie rozwoju - tak, tak byliśmy JEDNYMI Z PIERWSZYCH - tym faktycznie lubimy się chwalić, widząc jak wiele agencji powstało w ostatnich 5 latach...wykonane wtedy przez nas projekty obecnie nas bawią, ale wiadomo każdy uczy się na błędach:).
Od początku stawialiśmy na usługi związane z wykorzystaniem internetu do celów promocji i informacji dla biznesu - przeczuwaliśmy, że internet ma szansę na niesamowity rozwój w Polsce - NIE MYLILIŚMY SIĘ! Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie marketingu internetowego. Oferujemy działania z zakresu SEM (czyli pozycjonowanie stron www oraz linki sponsorowane), Social Media, marketingu szeptanego, kampanii wizerunkowych a także WebDesign.
 

Wiedzę też mamy!

 

Niektórzy z nas tajniki tej branży zgłębiali na studiach o kierunku Marketing Internetowy, inni na specjalistycznych szkoleniach, a pojedyncze przypadki także w Stanach Zjednoczonych:), dzięki czemu mamy nieco odmienne spojrzenie na internet niż inne polskie firmy.
Internet widzimy globalnie, przede wszystkim jako narzędzie, dzięki któremu nasi Klienci mogą zarabiać. Wiemy natomiast, że w tej branży wiedza, przebyte szkolenia i certyfikaty to nie wszystko - liczy się kreatywność i pasja!


Bez ochów i achów!


Naszym Klientom pomagamy, doradzamy i staramy się tłumaczyć wszystkie wątpliwości z zakresu marketingu internetowego w sposób prosty i przejrzysty - często bez fachowego nazewnictwa, bo uważamy, że najważniejsze jest nasze zaangażowanie i sukces Klienta, a nie rzucanie typowymi hasłami marketingowymi. Zamiast używać w koło epitetów w stylu CO TO NIE MY! koncentrujemy się na efektach, jakie naszym Klientom przynoszą wykonywane przez nas usługi.

Wiemy, że aby zostać liderem w tej branży czeka nas jeszcze dużo pracy i pewnie także potknięć. Ale wierzymy w nasze umiejętności i zapał do zadań z zakresu e-marketingu. Cieszymy się, że marketing internetowy jest dla nas także zabawą - wiemy, że to pomaga przy realizacji także tych najtrudniejszych projektów.

To co nas zdecydowanie wyróżnia na tle innych agencji to STAŁY ZESPÓŁ - wielu naszych pracowników pracuje z nami od prawie 10 lat!

Blue Vision tworzymy nie tylko my ale także nasi Klienci.
To dzięki Wam zdobywamy wiedzę i możemy rozwijać nasze umiejętności. - Dziękujemy!

 

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai