Pozycjonowanie

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

Tworzenie stron www Warszawa

„ W 1984 roku było 1000 urządzeń komputerowych, w 2008 było juz ich 1 000 000 000”

autor nieznany

Tworzenie stron www Warszawa

Jak działamy?

 

W Blue Vision każdą stronę internetową tworzy kilka osób. Są to programiści, graficy, specjaliści ds marketingu, a także Nasi Klienci. Dlatego proces tworzenia strony internetowej dzielimy na etapy co pozwala nam na wykorzystanie wszystkich możliwości naszego zespołu.
 

1) Analiza założeń Klienta oraz benchmarking

W pierwszym etapie analizujemy założenia i cele Klienta, jego konkurencję oraz najnowsze trendy w branży Klienta. Celem tego etapu jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej strony. W tym miejscu możliwe jest dokładniejsze określenie kosztów projektu oraz czasu potrzebnego na jego realizację.
 

2) Burza mózgów czyli Kreacja

Jest to najważniejszy etap tworzenia każdej strony internetowej. Innowacyjny pomysł, zgodny z założeniami Klienta omówionymi w poprzednim etapie. Pomysł, który zatrzyma internautę na stronie, a co za tym idzie przyniesie korzyści właścicielowi strony.
Bywa, że na ten etap poświęcamy najwięcej czasu, czasem najciekawsze pomysły powstają nie za firmowym biurkiem ale w drodze do domu lub w czasie zakupów w supermarkecie.
Bez dobrego pomysłu na projekt kolejne etapy nie mogą być realizowane.

3) Narysuj TO czyli Projekt graficzny

Na tym etapie nasze pomysły przelewamy na plik jpg czyli tworzymy projekt graficzny strony głównej, podstron serwisu oraz pomysł na nawigację i przedstawiamy je Klientowi. Ponieważ są to projekty statyczne opisujemy także jakie będą elementy flashowe na stronie. Klient może zgłaszać swoje uwagi dotyczące projektu, a po jego zaakceptowaniu możemy przejść do kolejnych etapów.
 

4) Wielka budowa czyli Kodowanie strony www

Na tym etapie graficy i programiści współpracują ze sobą i wykonują prace prowadzące do utworzenia kolejnych elementów i aplikacji strony. Podczas programowania wykorzystuje się znane dostępne technologie zapewniające wysoki poziom jakości budowanego serwisu. To na tym etapie tworzymy elementy flashowe, składamy menu, oraz dodajemy np: interaktywne mapki. Często Klienci mają możliwość śledzenia wyników pracy zespołu na przygotowanym do tego celu miejscu na serwerze.
 

5) Odpalanie dzieła czyli Wdrożenie

Po zaakceptowaniu dzieła przez Klienta, wykonaną stronę internetową wdrażamy na naszym lub zewnętrznym serwerze. To Klient dokonuje wyboru odnośnie firmy hostingowej.
W przypadku stworzenia systemu CMS do wykonanej strony www, przedstawiamy Klientowi instrukcję obsługi panelu administracyjnego.
 

6) Pod naszym skrzydłem czyli Opieka techniczna i marketingowa

Po wdrożeniu wykonanej strony internetowej Klient ma określony czas na przedstawienie ewentualnych błędów technicznych, które od razu naprawiamy. Na kolejne miesiące każdy Klient może podjąć z nami współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści na stronie Klienta oraz promowaniu strony w wyszukiwarce Google.pl lub np: w Social Media.

 

W przypadku problemów ze stroną internetową Klienta: POMAGAMY, DORADZAMY, DZIAŁAMY !

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje z zakresu tworzenie stron www w portfolio.

 

Blue Vision Internet Marketing

Piastów Śląskich 49

01-494 Warszawa


tel.:

22 423 11 11

 

22 425 32 32

fax.:

22 398 78 90

  • adwords
  • gai