Pozycjonowanie lokalne Warszawa Stare Babice, Pozycjonowanie Bemowo - BlueVision
22 423 11 11

pozycjonowanie Lokalne

Jesteś właścicielem salonu frzyjerskiego, warsztatu samochodowego lub gabinetu dentystycznego? Większość twoich klientów pochodzi z okolic Twojego lokalu? To właśnie dla Ciebie jest tzw: Pozycjonowanie Lokalne.

Na czym polega Pozycjonowanie Lokalne?

Pozycjonowanie Lokalne jest przeznaczone przede wszystkim dla firm lub sklepów oferujących swoje produkty lub usługi w określonym regionie/dzielnicy/mieście i ważne jest dla nich aby w Google pojawiać się na dobrych pozycjach na hasła związane z ich usługą/produktem + regionem jak np (dentysta bemowo, fryzjer stare babice, kawiarnia ursynów).

Samo Pozycjonowanie Lokalne nie różni się znacznie od pozycjonowania tradycyjnego. Nadal ważna jest optymalizacja strony, content na stronie, odpowiednie linkowanie. Jest natomiast kilka elementów, które w przypadku pozycjonowania lokalnego są ważne jak np:

  • wizytówka firmy w mapkach Google,
  • wersja mobilna strony,
  • faktyczny adres firmy (czy zgodny jest z pozycjonowanymi słowami kluczowymi),
  • optymalizacja pod kątem miejsca, w którym działa dana firma.
Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne

i ile trwa czasu?

Podobnie jak w przypadku pozycjonowania sklepów internetowych i innych stron www nie ma stałego cennika na taką usługę. Wszystko zależy od założonej z klientem strategii i także budżetu klienta. 

W przypadku mniej konkurencyjnych biznesów możemy z dobrymi efektami wykonać pozycjonowanie od kilkuset złotych miesięcznie.

Pozycjonowanie lokalne idealne dla sklepów, firm lub klinik działających w

określonym regionie/dzielnicy.

Dla kogo działamy w zakresie

pozycjonowania​ lokalnego?:

Dla wszystkich ! Mamy klientów z całej Polski (z Rzeszowa, Krakowa, Gdańska). 

Ale przyznajemy, że z sentymentu do lokalizacji naszego biura mamy wielu klientów z naszych okolic czyli: Bemowo, Bielany, Wola (Warszawa) i Stare Babice. 

Lubimy wspierać lokalne firmy czyli naszych sąsiadów 🙂

Pierwsze efekty pozycjonowania powinny pojawić się kilka tygodni od podpisania umowy. 

Oczywiście wszystko zależy od konkurencyjności fraz oraz od współpracy z klientem i sytuacji w Google, ale po kilku tygodniach/miesiącach Twoja firma powinna mieć już zdecydowanie większy ruch na stronie www, a co za tym idzie konwersję.

zadzwoń, w 10 minut wszystko omówimy:
601 947 700
lub napisz do nas:
Scroll to top